Drodzy Klubowicze przyszedł czas pochwalić się. Firma Kreatywny Garaż Dawid Włodarczyk z Borucina wykonała logo naszego Klubu.

Czyż nie wygląda pięknie

Jeżeli ktoś z Was chciałby mieć takie logo wśród swoich medali oraz pucharów to prosimy o kontakt z Prezesem.

W piątek startem z nabrzeża rozpoczęły się dwa biegi na dystansach (21,097 km i 10 km) w ramach 5. Gryfińskiego Festiwalu Biegowe, upamiętniającego Święto Konstytucji 3 Maja.

Pogoda nie rozpieszczała zawodników, było troszeczkę zimno, troszeczkę za wietrznie, ale sześcioosobowej grupie KB Kamień Pomorski nie przeszkadzało by zameldować się na starcie dłuższego dystansu, który prowadził malowniczą trasą z Gryfina do Gartz i z powrotem.

Lokomotywa uśmiechu ma na celu integrację środowisk sportowych ze wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego. Cała akcja rozpocznie się w Stargardzie w dniu 4 września 2019 roku na trasie do Pyrzyc. Po 21 dniach po zatoczeniu „koła” akcja znowu zawita w Stargardzie. Po tej „sztafecie” zgromadzone środki pieniężne zostaną przekazane na rzecz hospicjum opiekującym się najmłodszymi pacjentami.

W dniu 19 września br. (czwartek) do Kamienia Pomorskiego zawita sztafeta z Goleniowa, a dzień później biegacze z Powiatu Kamieńskiego przebiegną 54 km do Świnoujścia.

W „Święto Pracy” sześcioosobowa grupa biegaczy z KB Kamień Pomorski wybrała się do Reska, aby rywalizować na dystansie 10 km w ramach „VI Biegu o Strzałę Widanta”. Poniżej przedstawiamy wyniki:
61 miejsce – Kowalski Zdzisław, czas 00:45:56
68 miejsce – Muraszow Daniel, czas 00:46:27
85 miejsce – Stępniak Grzegorz, czas 00:47:51
93 miejsce – Kowalska Dorota, czas 00:48:38
141 miejsce – Firlik Mirosław, czas 00:52:42
170 miejsce – Sidorkiewicz Anna, czas 00:54:32

W ostatni weekend zawodnicy z miejscowego Klubu Biegacza Kamień Pomorski na dobre rozpoczęli sezon biegowy. Wszystko zaczęło się w sobotę w pobliskim Dziwnowie, gdzie grupa 16 biegaczy wystartowała w pierwszym biegu w ramach V edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Trasa biegu wiodła z Dziwnowa do Dziwnówka i z powrotem. Łącznie zawodnicy mieli do pokonania 9400 metrów.

Wspierają nas

© 2017 Klub Biegacza Kamień Pomorski. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper