Lokomotywa uśmiechu ma na celu integrację środowisk sportowych ze wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego. Cała akcja rozpocznie się w Stargardzie w dniu 4 września 2019 roku na trasie do Pyrzyc. Po 21 dniach po zatoczeniu „koła” akcja znowu zawita w Stargardzie. Po tej „sztafecie” zgromadzone środki pieniężne zostaną przekazane na rzecz hospicjum opiekującym się najmłodszymi pacjentami.

W dniu 19 września br. (czwartek) do Kamienia Pomorskiego zawita sztafeta z Goleniowa, a dzień później biegacze z Powiatu Kamieńskiego przebiegną 54 km do Świnoujścia.

W ostatni weekend zawodnicy z miejscowego Klubu Biegacza Kamień Pomorski na dobre rozpoczęli sezon biegowy. Wszystko zaczęło się w sobotę w pobliskim Dziwnowie, gdzie grupa 16 biegaczy wystartowała w pierwszym biegu w ramach V edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Trasa biegu wiodła z Dziwnowa do Dziwnówka i z powrotem. Łącznie zawodnicy mieli do pokonania 9400 metrów.

Zapraszamy na 45 Wspólne Bieganie, które odbędzie się w piątek 08 marca br. o godzinie 19:00. Startujemy spod Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim.

O co biega
✔️zapraszamy każdego, niezależnie od poziomu
✔️tempo i dystans dostosowane do uczestników
✔️ dobra atmosfera gwarantowana!

Zapraszamy! 💪

Wspierają nas

© 2017 Klub Biegacza Kamień Pomorski. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper