Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem tegorocznej, V edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Do pierwszego biegu został równo miesiąc, a więc jest jeszcze czas na to, aby poprawić kondycję (lub zacząć nad nią pracować) i choćby wstępnie przygotowanym, stanąć na starcie.
Szczegóły dotyczące długości każdego z biegów, miejsca zbiórki oraz przebiegu trasy, będziemy podawali kilka dni przed każdym z biegów. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału 

Pełną parą ruszyły przygotowania do IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, który odbędzie się w sobotę 3 sierpnia br. Jest to jedna z najważniejszych imprez biegowych w regionie. W zeszłym roku udział wzięło 293 zawodników. Zapraszamy wszystkich biegaczy oraz kibiców do wzięcia udziału w tej prestiżowej imprezie sportowej, która charakteryzuje się wyjątkowo piękną trasą. Uczestnicy będą mogli podziwiać zabytki, uroki przyrody oraz wspaniałe widoki, które z pewnością oczarują każdego.

Zapraszamy na drugie wspólne bieganie w 2019 roku, które odbędzie się w piątek 01 lutego o godzinie 19:00. Startujemy spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim.
 
O co biega
✔️zapraszamy każdego, niezależnie od poziomu
✔️tempo i dystans dostosowane do uczestników
✔️ dobra atmosfera gwarantowana!
 
Zapraszamy! 💪

Wspierają nas

© 2017 Klub Biegacza Kamień Pomorski. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper